Тренінги та семінари

Тренінги та семінари

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОЇ СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ВОДА ТА СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЇ ВОДИ»

29 вересня 2017 року на кафедрі технології питної води Одеської національної академії харчових технологій   в рамках Х Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів відбулось засідання наукової секції «Вода та сучасні проблеми екології води».

 На конференції були присутні студенти ОНАХТ різних курсів та спеціальностей. Студентами, які навчаються за спеціальністю «Харчові технології» і освітньою програмою «Технології питної води та водопідготовки  харчових виробництв» були представлені цікаві доповіді, які супроводжувалися яскравими презентаціями та викликали багато запитань у слухачів.

Детальніше

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ОЧИЩЕННЯ ПРИРОДНИХ І СТІЧНИХ ВОД ДЛЯ ХАРЧОВОЇ ГАЛУЗІ»

28 вересня 2017 року  в Одеській національній академії харчових технологій в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Технології харчових продуктів і комбікормів» відбувся Круглий стіл «Інноваційні технології очищення природних і стічних вод для харчової галузі».  На засіданні Круглого столу були присутні провідні фахівці в галузі підготовки питної води та очищення стічних вод для підприємств харчової галузі, викладачі і співробітники ОНАХТ, аспіранти, а також студенти кафедри технології питної води ОНАХТ та студенти Одеського державного екологічного університету.

Детальніше

ВОДА ТА ЕНЕРГІЯ

16 октября 2014 года кафедра технологии питьевой воды ОНАПТ совместно с кафедрой теплоэнергетики и трубопроводного транспорта энергоносителей в рамках Международного форума LabComplex 2014 провела семинар на тему «Вода и энергия», который по традиции состоялся в выставочном центре «КиевЭкспоПлаза». 

Детальніше